Ягодінскіс та Карп зіграли за свої збірні (U-21) у відборі на Євро-2015

У Хорватії на стадіоні «Альдо Дрозін» (9,000 місць) місцевій молодіжній збірній протистояла команда Латвії з Віталійсом Ягодінскісом (на фото) в ролі капітана. На жаль, балтійській команді не вдалося не лише здобути три очки, але навіть втримати одне, тому що в першому таймі гості пропустили відразу тричі. Забили ж вони, у свою чергу, лише одного разу за десять хвилин до завершення матчу. 3:1 – упевнена перемога хорватів.

На полі критої арени спорткомплексу «Шериф» (3,570 глядачів) свій поєдинок проводила збірна Молдови, де «Динамо-2» представляє Каталін Карп. Суперником молдаван у даному матчі виступала команда Литви.

Забивши в першому таймі , в другому господарі ще двічі поцілили у ворота суперника. Що стосується Карпа, то він провів на полі 82 хвилини.