НСК «Олімпійський»

СК Дніпро-1

Дніпро
УПЛ

У 12 турі Прем’єр-ліги «Динамо» прийматиме на «Олімпійському» СК «Дніпро-1». Представляємо суперника «біло-синіх».

СК «Дніпро-1» (Дніпро)

Дата заснування: 2015 рік

Почесний президент: Юрій Береза

Президент: Максим Береза

Головний тренер: Ігор Йовічевіч

Домашні матчі проводить на «Дніпро-Арені»

Результат виступу в минулому сезоні: 7-е місце в УПЛ (26 матчів, 8 перемог, 6 нічиїх, 12 поразок, м'ячі 36-38).

Поточне місце в сезоні 2021/2022: 4-е (11 матчів, 7 перемог, 1 нічия, 3 поразки, м'ячі 16:12).

Історія

У листопаді 2015 року була створена команда «Дніпро-1», головною метою якої була реабілітація і допомога захисникам нашої України, та соціалізація військових через футбол.

В основу назви Спортивного Клубу «Дніпро-1» покладено ім’я добровольчого батальйону «Дніпро-1», який з квітня 2014 року захищає Україну разом з іншими українськими військовими підрозділами.

21 червня 2017 року СК «Дніпро-1» отримав статус професійного клубу і був прийнятий до складу учасників чемпіонату Другої ліги ПФЛ сезону 2017-18 років.

На початку липня 2017 року команду разом зі своїм тренерським штабом очолив Дмитро Михайленко.

Домашнім стадіоном спортклубівців стає «Дніпро-Арена», де «Дніпро-1» провів свій перший матч у якості професійного клубу 9 липня 2017 року в рамках Кубка України розгромивши чернівецьку «Буковину» 5:0.

За підсумками сезону 2017-18 років «Дніпро-1» посів перше місце у групі «Б» Другої ліги і здобув путівку до Першої ліги чемпіонату країни. Також у цьому сезоні команда вийшла до півфіналу національного Кубка.

За підсумками сезону 2018-19 років «Дніпро-1» переміг у Першій лізі і здобув путівку в УПЛ. Також у цьому сезоні команда удруге поспіль вийшла у півфінал національного Кубка.

У сезоні 2019-20 років «Дніпро-1» посів 7 місце в чемпіонаті УПЛ, виборовши «Кубок Престижу» для кращого клубу другої шістки, а також поступився у півфіналі плей-оф за путівку до Ліги Європи.

22 вересня 2020 року СК «Дніпро-1» очолив хорватський фахівець Ігор Йовічевіч. За його керівництва клуб повторив своє досягнення і другий сезон поспіль завершив на 7-й позиції в Прем’єр-лізі.

Стан справ у поточному сезоні

Цього сезону «Дніпро-1» перевершує свої результати перших двох сезонів у Прем’єр-лізі. Після 11 турів команда входить до четвірки лідерів, здобувши 7 перемог (64%) та набравши 22 очки (67%).

Серед втрат очок - поразки «Десні», «Шахтарю» та «Зорі», нічия з «Ворсклою». 5 перемог «Дніпро-1» здобув із сухим рахунком.

Топ-гравці стартового складу

Єдиним гравцем, який провів усі 11 матчів у стартовому складі, є Олександр Сваток.

По 10 матсів провели ще четверо – Владислав Дубінчак, Володимир Адамюк, Артем Довбик та Невен Джурасек.

Всі бомбардири команди в цьому сезоні УПЛ:

6 – Артем Довбик

2 – Данило Ігнатенко, Олександр Назаренко, Маріо Чуже

1 – Володимир Адамюк, Олексій Гуцуляк, Олександр Піхальонок.

Усі матчі з «Динамо»

Уперше «Динамо» та «Дніпро-1» зустрілися ще у сезоні 2017/2018, у першому для СК півфіналі Кубка України. Тоді динамівці впевнено перемогли.

За два сезони в УПЛ в активі «Дніпра-1» вже є одна перемога над «біло-синіми». Сталася вона у сезоні 2019/2020, коли хет-триком відзначився нинішній форвард киян Владислав Супряга. Минулого сезону під керівництвом Мірчі Луческу динамівці виграли обидва матчі у «Дніпра-1».

Дмитро Михайленко
0' —

Доброго дня, шановні вболівальники. Сьогодні на НСК Олімпійський відбудеться матч 12-го туру чемпіонату України між київським Динамо та Дніпром-1 із Дніпра.

0' —

Команди вже на полі, лунає Гімн України.

1' —
МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

ПРОЛУНАВ СТАРТОВИЙ СВИСТОК!

4' —

Рамірес пройшов правим флангом до штрафного майданчика, але простріл венесуельця перехопив захисник.

11' —

Після навісу з лівого флангу Циганков пробив головою, але м'яч полетів повз ворота.

0' —

Поки в перші 15 хвилин команди демонструють максимально закриту гру, придивляючись одна до одної...

17' —

Після навісу до штрафного майданчика Довбик не виграв верхову боротьбу, але м'яч відскочив на Ярмолюка, який із близької відстані пробив, на щастя, повз ворота.

20' —

Буяльський знайшов на лівому краю штрафного майданчика Раміреса, Ерік прибрав захисника та цілився в дальній кут, але не влучив.

21' —
НЕБЕЗПЕЧНО!

Миколенко прострілив із лівого флангу, Буяльський пропустив м'яч, і Рамірес опинився перед воротами. Удар венесуельця заблокували, а Андрієвський, який виявився на добиванні, пробив прямо в голкіпера.

27' —

Після навісу до штрафного майданчика Гуцуляк головою скидував м'яча, але Забарний у падінні вибив на кутовий.

29' —

Миколенко прострілив із лівого флангу, але воротар забрав м'яча до рук, хоча Рамірес уже готовий був замикати дальню стійку.

30' —

Вітіньйо наздогнав м'яч у лицьової лінії, але навіс бразильця виявився безадресним.

yellow
34' —
ЖОВТА КАРТКА

Попереджено Ігнатенка за фол проти Тимчика.

35' —

Вітіньйо змістився з лівого флангу до центру, але з-за меж штрафного майданчика пробив значно вище воріт.

yellow
40' —

Андрієвський грубо зіграв проти Піхальонка та отримав попередження.

45' —

Арбітр компенсував одну хвилину.

45' —
КІНЕЦЬ ТАЙМУ

ПЕРЕРВА - ВІДПОЧИНЕМО Й МИ...

0' —

Тим часом у перерві коло пошани з приводу завершення кар'єри робить колишній нападник Динамо Артем Мілевський.

46' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #
Вітіньйо
  • Динамо
46' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #5
  • Динамо
  • Півзахисник #18
46' —
ЗАМІНА
Shaparenko1
  • Динамо
  • Півзахисник #10
  • Динамо
  • Півзахисник #8
46' —
РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

ГРА ПРОДОВЖИЛАСЯ!

50' —
КРАСЕНЬ ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

ГООООЛЛЛЛЛ - 1:0. Динамо відкриває рахунок. Циганков отримав передачу на правому фланзі, у фірмовому стилі змістився до центру та пробив із лінії штрафного майданчика - м'яч влетів в дальню дев'ятку!

51' —

Ще момент у Шапаренка. Після прострілу з правого флангу Микола пробивав із лінії штрафного майданчика, але м'яч звалився з ноги та полетів повз ворота.

55' —

Після навісу з лівого фланга Довбик пробивав головою, але м'яч став легкою здобиччю для Бущана.

58' —

Де Пена рукою зачепив у власному штрафному майданчику Лучкевича, і арбітри розглядають епізод на VAR.

60' —

Після двохвилинної паузи гра була продовжена без призначення пенальті у ворота Динамо.

63' —

У футболістів Дніпра-1 було кілька можливостей, аби завдати удару з меж штрафного майданчика, але всі спроби дніпрян були заблоковані.

66' —

Після розіграшу кутового та подачі до штрафного майданчика Кендзьора скинув м'яча головою, а Сидорчук зльоту пробив дуже високо.

68' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Нападник #19
  • Динамо
  • Нападник #15
yellow
69' —

Попереджено Логінова.

70' —
ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!! 2:0!!!!!! Циганков пройшов правим флангом, віддавав назад, але м'яч від ноги захисника відскочив на Гармаша, який пробив сходу - м'яч після рикошету від ноги Логінова залетів під поперечину.

72' —
ЗАМІНА
  • СК Дніпро-1
  • Захисник #3
  • Захисник #24
72' —
ЗАМІНА
  • Півзахисник #29
  • Півзахисник #14
76' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Захисник #20
  • Динамо
  • Захисник #
80' —

Буяльський вискочив до воріт, завдав удару в боротьбі із захисником, але воротар парирував ногою.

81' —

Швидка контратака Динамо, Караваєв прострілював до штрафного майданчика з лівого флангу, але захисники вибили м'яча.

87' —

Шапаренко скинув м'яч під удар де Пені, Карлос вистрілив з-за меж штрафного майданчика - воротар кінчиками пальців дотягнувся та витягнув з-під поперечини.

90' —

Шапаренко пробив здалеку - в руки воротарю.

90' —

Арбітр компенсував дві хвилини.

90+2' —

Гармаш відібрав м'яч біля лицьової, Циганков набіг і пробив сходу з гострого кута - воротар на місці.