Як зіграли гравці «Порту» за збірні своїх країн

Відбірковий турнір ЧС-2018. Уругвай – Чилі – 3:0

Максі РОДРИГЕС (зіграв повний матч на позиції правого захисника, отримав попередження на 51-й хвилині, гра стала для нього 110-ю за «ла селесте»)

Кваліфікаційний раунд ЧС-2018. Камерун – Нігер – 0:0 (3:0 за сумою двох ігор)

Вінсент АБУБАКАР (зіграв усі 90 хвилин за «неприборканих левів» на місці центрального нападника)

Кваліфікаційний раунд ЧС-2018. Алжир – Танзанія – 7:0 (9:2 за сумою двох матчів)

Ясін БРАЇМІ (провів 67-м хвилин за «лис пустелі» на позиції під нападниками, забив гол на 35-й секунді)

Кваліфікаційний турнір ЧС-2018. Гондурас – Мексика – 0:2

Мігель ЛАЙЮН (відіграв 90 хвилин за «триколірних» на позиції лівого захисника)

Ектор ЕРЕРРА (провів 90 хвилин за Мексику на місці центрального півзахисника)

Хесус КОРОНА (вийшов на заміну у складі «триколірних» (на фото No.10) на 61-й хвилині, забив гол на 67-й хвилині)

Товариська зустріч. Люксембург – Португалія – 0:2

АНДРЕ АНДРЕ (відіграв 70 хвилин на позиції опорного півзахисника, забив гол на 31-й хвилині)

Рубен НЕВЕШ (зіграв 79 хвилин у якості опорного півзахисника у своєму першому матчі у стартовому складі за «команду обраних»)

Данило ПЕРРЕЙРА (зіграв 89 хвилин на місці півзахисника оборонного плану, отримав попередження на 15-й хвилині)