«Арена Львів»

ФК Львів

Львів
УПЛ

Команда зі Львова також не може назвати свій старт у новому сезоні УПЛ вдалим. Як і у «Динамо», матч першого туру за участі «Львова» (проти «Миная») було перенесено.

У другому турі «Львів» поступився на власному полі «Зорі» (2:3). Пропустивши швидкий м’яч, який забив орендований динамівець Роман Вантух, львів’яни швидко відігралися завдяки голу Віталій Бойка, а на початку другого тайму навіть вийшли уперед, коли гол забив Назарій Нич. «Зоря» швидко встановила статус-кво, а на 90-й хвилині вирвала перемогу. Далі у «Львова» була виїзна нічия 0:0 з криворізьким «Кривбасом» на столичному «Олімпійському».

Кадрові зміни

У міжсезоння команда білоруського спеціаліста, який добре знайомий з українським футболом, Олега Дулуба доволі активно провела себе на трансферному ринку, проте переважно підписувала вільних агентів. Команду залишили легіонери, яких традиційно було багато в основному складі команди останніми роками, і клуб був вимушений шукати їм заміну.

Серед новачків команди – захисник Роман Микитюк та півзахисник Артем Мильченко з «Горняк Спорту», півзахисники Михайло Шишка, який виступав за «Інгулець» та Віталій Бойко з «Волині».

Олег Дулуб
0' —

Доброго дня, шановні вболівальники Динамо та всього українського футболу! Сьогодні наша команда зіграє матч 4-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги, в якому зустрінеться з ФК Львів. Незважаючи на домашній статус поєдинку для біло-синіх, відбудеться він у Львові на Арена Львів.

0' —

Динамо підійшло до звітного поєинку з двома поразками та нулем очок у турнірній таблиці. У Львова - один заліковий пункт після двох зіграних матчів.

0' —

У Львові сьогодні похмура погода, під час розминки пішов рясни дощ, але, сподіваємося, він не завадить футболістам показати якісну гру.

0' —

Дощ тим часом суттєво посилився та пішла справжня злива. А футболісти вирушають до роздягалень для того, аби отримати останні настанови перед початком гри.

0' —

Команди виходять на поле.

0' —

Гімн України виконує популярний гурт Антитіла.

0' —

Хвилина мовчання в пам'ять про тренера ДЮФШ Львів Дмитра Фіалки, який загинув на фронті.

1' —
МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!
4' —

На перших хвилинах динамівці взяли м'яч під контроль, але без особливого просування вперед.

10' —

Поки без моментів узагалі...

12' —

"Динамо" мало два кутових поспіль, але без небезпеки.

15' —

Перший небезпечний момент у матчі. Динамівці швидко розіграли штрафний на правому фланзі, Циганков навісив до штрафного майданчика, але Бурда пробив головою над поперечиною.

20' —

Шепелєв був на ударній позиції на лінії штрафного майданчика, але вирішив віддати пас на Циганкова - і динамівці втратили м'яч.

yellow
21' —
ЖОВТА КАРТКА

Васильєв порушив правила проти Сидорчука та отримав попередження.

22' —

Циганков пробив зі штрафного метрів із 27-ми, але м'яч влучив у стінку.

24' —

Гармаш пройшов через півполя по правому флангу, однак у підсумку віддав неточну передачу до штрафного майданчика.

yellow
25' —

Кабаєв на швидкості йшов у атаку, але був збитий Буськом - жовта картка для гравця Львова.

29' —

Один із асистентів Олега Дулуба отримав попередження за надмірні емоції.

32' —
ГОЛ

"Динамо" відкриває рахунок у матчі. Розіграна, як за нотами, комбінація, Циганков прострілив із правого флангу, і Буяльський у дотик із лінії воротарського майданчика переправив м'яча у ворота.

39' —

Після забитого гола динамівці знову взяли м'яч під контроль.

45' —

Арбітр компенсував одну хвилину.

45' —
КІНЕЦЬ ТАЙМУ

ПЕРЕРВА!

46' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Півзахисник #15
  • ФК Львів
  • Нападник #73
46' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Захисник #21
  • ФК Львів
  • Півзахисник #23
46' —
РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

ГРУ ПОНОВЛЕНО!

yellow
47' —

Вовкун грубо зіграв проти Шепелєва та отримав попередження.

51' —

Буяльський в ігровому епізоді отримав болючий удар по нозі - Віталію надають допомогу.

54' —

Мильченко пробив з-за меж штрафного майданчика - легка здобич для Бойка.

56' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Півзахисник #11
  • ФК Львів
  • Півзахисник #7
61' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #20
  • Динамо
  • Захисник #24
61' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Захисник #44
  • Динамо
  • Захисник #55
62' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Нападник #9
Нич Назарій
  • ФК Львів
  • Захисник #99
64' —

Гармаш класним пасом знайшов Буяльського на куті воротарського, але Віталій не зміг прийняти м'яч і момент було втрачено.

67' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #18
  • Динамо
  • Півзахисник #8
69' —

Динамо виконало два поспіль кутових, але до удару по воротах справа не дійшла.

70' —

Кабаєв потужно пробив здалеку - воротар парирував на кутовий.

77' —

Після навісу з лівого флангу Гармаш зручно скинув на Кабаєва, але удар останнього був заблокований.

78' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Нападник #11
  • Динамо
  • Нападник #19
79' —

Динамівці розіграли штрафний. Циганков покотив на Караваєва, Олександр прострілив із правого флангу, але удар у Буяльського не вийшов.

81' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Півзахисник #27
  • ФК Львів
82' —

Ще один дальній удар Кабаєва, але й цього разу воротар тягне м'яч із кута.

yellow
86' —

Ванат занадто жорстко пішов на воротаря в надії забити, і в підсумку отримав попередження.

89' —

Ванат мав можливість обіграти захисника один в один на лівому фланзі атаки, але боротьбу програв.