Внесок динамівців у перемогу над Норвегією: п'ять гравців у складі, плюс гол Ярмоленка!

Новий головний тренер «жовто-синіх» Михайло Фоменко, який провів найкращі ігрові роки в київському «Динамо» та який дебютував на цій посаді в матчі проти скандинавської збірної, з перших хвилин випустив на поле трьох із семи заявлених динамівців. Євген Хачеріді зайняв місце в центрі захисту. Трохи вище, в центрі півзахисту, розташувався Денис Гармаш, а Андрій Ярмоленко діяв на фланзі атаки.

Експерти мали спыльну думку, що фаворитом цього матчу була збірна України. Щоб підтвердити це, нашій команді треба було всього 17 хвилин. Андрій Ярмоленко з півкола штрафного майданчика відпасував м'яч правіше
Артема Федецького. Захисник «Дніпра» навісив на дальню штангу, куди наспів вихованець «Динамо», а нині гравець донецького «Металурга», Микола Морозюк. Захисник головою послав м'яч у ворота 1:0.

Подвоїли рахунок українці ближче до кінця першого тайму. Ще один екс-динамівець Роман Зозуля в боротьбі із захисником відкинув м'яч Ярмоленку. Андрій зважився на удар у дотик ыз лінії штрафного і не прогадав, влучивши точно під ліву від воротаря стійку
2:0.

Друга половина зустрічі почалася із заміни Євгена Хачеріді на Євгена Коноплянку. На 64-й хвилині поле покинули ще двоє представників «Динамо» Ярмоленко та Гармаш, у той час як на зелений газон вибіг новобранець «біло-синіх» Роман Безус. А за п'ять хвилин у футболці національної збірної дебютував і Андрій Богданов, замінивши
Коноплянку, який отримав травму. Євген Селін та Олег Гусєв, яких також було заявлено на цей матч, на поле так і не вийшли.

Наприкінці зустрічі арбітр вирішив внести інтригу. На 84 хвилині за фол останньої надії був видалений черговий екс-динамівець у складі збірної України Віталій Мандзюк, а на 87 хвилині призначив пенальті у ворота «жовто-синіх». Тим не менш, Андрій П'ятов відбив удар Таріка Ельюнуссі, зберігши переможний рахунок 2:0!