НСК «Олімпійський»

Шахтар

Донецьк
УПЛ

У рамках 10-го туру VBET Ліги київське «Динамо» прийматиме донецький «Шахтар». Матч відбудеться у неділю, 3 жовтня, на НСК «Олімпійський» та розпочнеться о 19:30.

Перед очним протистоянням «гірники» в турнірній таблиці відстають від динамівців на три очки. До вашої уваги візитівка суперника «біло-синіх».

«Шахтар» (Донецьк)

Дата заснування: 1936 рік

Президент: Рінат Ахметов

Головний тренер: Роберто Де Дзербі

Домашні матчі в нинішньому сезоні клуб проводить на НСК «Олімпійський» у Києві.

Поточна позиція в сезоні 2021/22: 2-га (22 очки; 7 перемог, 1 нічия, 1 поразка; різниця м’ячів 23:5).

Результат матчу другого кола сезону 2020/21: «Шахтар» - «Динамо» - 0:1 (де Пена, 24, з пенальті).

Усі бомбардири команди в поточному сезоні УПЛ:

6 голів (1 – з пенальті) – Лассіна Траоре

3 – Судаков

2 – Алан Патрік, Тете

1 – Фернандо, Мудрик, Педріньйо, Сікан, Степаненко, Корнієнко, Манор Соломон, Марлос (1 – з пенальті)

Стан справ у нинішньому сезоні

Після невтішних для «Шахтаря» результатів минулого сезону, в якому всі трофеї на внутрішній арені здобуло київське «Динамо», «гірники» нестабільно розпочали і поточний ігровий рік – вже під керівництвом нового наставника Роберто Де Дзербі. Донеччани нервово стартували в єврокубках, пройшовши «Монако» в кваліфікації Ліги чемпіонів завдяки автоголу суперників у додатковий час, здобули лише одне очко у зустрічах з «Олександрією» та «Минаєм», а також зазнали сенсаційної поразки від молдавського «Шерифа».

Однак у нещодавньому поєдинку за Суперкубок України «Шахтар» зумів згладити нестабільний старт, перегравши «Динамо» і ставши володарем першого трофею українського сезону. Після того у Лізі чемпіонів «гірники» зіграли внічию з міланським «Інтером».

На даний момент «Шахтар» займає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 22 очки після 9-ти турів. «Динамо» йде попереду на відстані однієї перемоги, випереджаючи противників на три бали.

Кадрова ситуація

Влітку «Шахтар» провадив активну роботу на трансферному ринку, укомплектувавшись цілим рядом виконавців. Найгучнішими були придбання захисника Марлона з колишнього клубу Де Дзербі – «Сассуоло», хавбека «Бенфіки» Педріньйо, а також форварда Лассіни Траоре з «Аяксу». Окрім того, склад «гірників» поповнили й українці – з оренд повернулися оборонець Юхим Конопля, півзахисник Артем Бондаренко, а також нападник Данило Сікан.

Натомість «помаранчево-чорні» заробили на продажі Давіда Хочолави до «Копенгагена». В’ячеслав Танковський поповнив склад «Металіста», а Сергій Болбат, Валерій Бондаренко, Ігор Кирюханцев, Маркіньос Сіпріано, Владислав Вакула та Богдан В’юнник роз’їхалися по орендах.

Перед поєдинком із «Динамо» донеччани залишилися без свого найкращого бомбардира – Лассіна Траоре отримав травму коліна в матчі з «Інтером». До того ж, у лазареті «Шахтаря» залишаються Євген Коноплянка, Жуніор Мораес, Фернандо та Дентіньо.

Роберто Де Дзербі
90+4' —
КІНЕЦЬ МАТЧУ!

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "ДИНАМО" - "ШАХТАР" - 0:0.

90+4' —
МОМЕНТ!

Після подачі з кутового м'яч від ноги Забарного ледь не зрізався у ворота "Динамо", але Бущана підстрахував Караваєв та вибив із лінії.

0' —

Арбітр компенсував чотири хвилини.

90' —

Після подачі з правого флангу Сікан головою пробивав у бік воріт, але м'яч полетів далеко повз.

88' —

Додо небезпечно прострілював від правого кута штрафного майданчика, однак Бущан на місці й забирає м'яч.

86' —
ЗАМІНА
Ілля Шкурін
  • Динамо
  • Нападник #
  • Динамо
  • Півзахисник #29
86' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Захисник #24
  • Динамо
  • Захисник #94
86' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #19
Вітіньйо
  • Динамо
yellow
80' —
ЖОВТА КАРТКА

Вітіньйо пішов у небезпечний підкат проти Додо й отримав попередження.

yellow
77' —

Тете грубо виставив лікоть у боротьбі з Караваєвим та отримав попередження.

74' —

"Шахтар" організував хорошу атаку, але Маркос Антоніо з правого флангу виконав неточну передачу.

yellow
70' —

Шапаренко отримує відкладене попередження.

70' —

Після прострілу з правого флангу Сидорчук трохи забарився, намагаючись вибити м'яча зі штрафного майданчика, і Алан Патрік ледь не покарав динамівців.

yellow
68' —

Сікан наступає на ногу Шапаренку - чергове попередження для гравців "Шахтаря".

yellow
67' —

Кривцов б'є ззаду по ногах Буяльського та отримує попередження.

65' —
  • Півзахисник #11
65' —
Заміна
  • Шахтар
  • Нападник #45
  • Шахтар
65' —
Заміна
  • Шахтар
  • Півзахисник #8
  • Шахтар
  • Півзахисник #6
63' —

Кривцов класним пасом вивів до воріт Додо, бразилець виконував небезпечний простріл, однак за момент арбітр зафіксував офсайд у захисника "Шахтаря".

0' —

Поки без моментів. Сподіваємося, команди взяли паузу для ривка в останні півгодини зустрічі...

55' —
МОМЕНТ!

Динамівці оригінально розіграли штрафний удар, Циганков вискочив до воріт, але не зміг переграти Пятова.

52' —

Додо, виконуючи подачу з правого флангу, ледь не спрямував м'яча до воріт, але Бущан зреагував та парирував на кутовий.

51' —

Степаненко небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика - над поперечиною.

46' —
РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

Другий тайм розпочався - сподіваємося, у ці 45 хвилин ми побачимо забиті м'ячі.

45' —
КІНЕЦЬ ТАЙМУ

СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ - ВІДПОЧИНЕМО Й МИ. ПОКИ БЕЗ ГОЛІВ У НАС...

44' —
НУ ЯК ЖЕ ТАК!

Буяльський класним пасом вивів Вітіньйо до воріт, бразилець увійшов до штрафного майданчика та пробив, але м'яч просвистів над поперечиною.

40' —
ЯКИЙ МОМЕНТ!

Буяльський прострілював із лівого флангу, м'яч від ноги Додо ледь не залетів у ворота, але Пятов зреагував та парирував.

39' —
НЕБЕЗПЕЧНИЙ МОМЕНТ

Вітіньйо пробивав від півкола перед штрафним майданчиком - над поперечиною.

36' —

Циганков знайшов пасом у штрафному майданчику Буяльського, але Віталію не дозволили пробити по воротах.

33' —

Алан Патрік відверто вдарив Сидорчука ліктем у живіт, коли наш капітан діяв у пресингу, але арбітр вирішив, що все пройшло в рамках правил.

30' —

Після подачі з кутового у гравців "Шахтаря" було кілька нагод, аби проштовхнути м'яча до воріт, однак, на щастя, цього їм зробити не вдалося.

28' —
НЕБЕЗПЕЧНИЙ МОМЕНТ!

Після обрізки Сидорчука на своїй половині поля "гірники" організували швидкий випад, Марлос закручував м'яча в кут, але зовсім трохи не поцілив у рамку.

27' —

Вітіньйо зіграв на підбиранні та пробив метрів із 30-ти - дуже неточно.

yellow
25' —

Марлон за допомогою рук зупинив у центрі поля Вітіньйо й отримав попередження.

24' —

Караваєв класно прийняв на лівому фланзі діагональну передачу, змістився до центру та пробив - легка здобич для Пятова.

0' —

У Забарного, до речі, пішла з носа кров. Лікарям довелося зупиняти її, й Ілля продовжує матч із тампонами у носі.

17' —

Після подачі з кутового Степаненко пробивав головою, але Бущан витягнув м'яча з-під поперечини.

13' —

Вітіньйо намагався пробити від лівого кута штрафного майданчика, однак його удар було заблоковано.

9' —
СТІЙКА!

Де Пена увірвався до штрафного майданчика по місцю лівого інсайда та пробив у ближній кут - гостей урятувала стійка!

6' —

Вітіньйо прострілював із лівого флангу, однак захисники "Шахтаря" вибили м'яча.

3' —

Караваєв обрізався з передачею на своїй половині поля, однак "гірники" не змогли покарати нашу команду за помилку.

1' —
МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!
0' —

Хвилина мовчання в пам'ять про жертв трагедії у Бабиному Яру.

0' —

Лунає Гімн України.

0' —

Команди виходять на поле.

0' —

Стали відомі стартові склади команд. Примітно, що ані в "Динамо", ані в "Шахтаря" з перших хвилин не вийде жодного номінального нападника.

0' —

Зовсім нещодавно "гірники" завдали нашій команді болючої поразки в матчі за Суперкубок України. Прийшов час для реваншу!