Київ
«Шюкру Сарачоглу»

Фенербахче

ЛЧ

У другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2021/2022 київське «Динамо» протистоїть «Фенербахче». Перший поєдинок команд, що пройшов у польському Лодзі, завершився нульовою нічиєю. Представляємо суперника київського «Динамо» в Лізі чемпіонів.

Дата заснування: 1907 року

Стадіон: «Шюкрю Сараджоглу» (вміщує 50 509 глядачів)

Президент: Азіз Йилдирим

Головний тренер: Жорже Жезуш

Місце у чемпіонаті Туреччини у сезоні 2021/22: 2-е

Титули

Чемпіон Туреччини (19): 1959, 1960/61, 1963/64, 1964/65, 1967/68, 1969/70, 1973/74, 1974/75, 1977/78, 1982/83, 1984/85, 1988/89, 1995/96, 2000/01, 2003/04, 2004/05, 2006/07, 2010/11, 2013/14.

Кубок Туреччини (6): 1968, 1974, 1979, 1983, 2012, 2013.

Суперкубок Туреччини (9): 1968, 1973, 1975, 1984, 1985, 1990, 2007, 2009, 2014.

Історія

Назва спортивного клубу випливає із знаменитого маяка, розташованого у районі Кадикей (також відомий як район Фенербахче). Турецькою Fener — маяк, bahce — сад. «Фенербахче», який також часто називають за прізвиськом «жовті канарки» є одним з найпопулярніших клубів в Туреччині і виступає в Турецькій Суперлізі. Окрім футбольного клубу, до спортивного об'єднання «Фенербахче» входять волейбольний та баскетбольний клуби, секції легкої атлетики, боксу, веслування, вітрильного спорту та ін.

Офіційно клуб був заснований в 1907 році, але сміливо можно говорити про те, що все почалося у 1899 року. В кінці 19-го століття будь-які спортивні та культурні товариства були під забороною на території Османської імперії. У 1899 жителі району Кадикей створили першу футбольну команду «Блек Стокінгс» (англ. «Black stockings»), але вона була тут же розформована владою. Після першої невдалої спроби, ті ж ентузіасти в 1902 року сформували нову футбольну команду ФК «Кадикей», але і ця команда довго не проіснувала.

В 1907 році на світ з'явився «Фенербахче», який був заснований місцевими жителями Зія Сангюленом (1886–1936), Енвер Нечип Аканером (1892–1959) та Аєтуллою Беєм (1888–1919). Це спортивне товариство також було створене таємно. Діяльність товариства «Фенербахче» перебувала у нелегальному становищі до реформи 1908, коли, за новим законом, всі футбольні клуби були офіційно зареєстровані на законних підставах. Команда виступала у різних лігах Стамбула.

Після створення Турецької республіки, її засновник Мустафа Кемаль Ататюрк був затятим уболівальником «канарок». В 1959 році Турецька федерація футболу заснувала Національну лігу, яка отримала назву Суперліга. «Фенербахче» виграв перший турнір, а у наступному році вперше в своїй історії брав участь у Кубку європейських чемпіонів. «Фенербахче» став найуспішнішим турецьким клубом в 1960-х, коли виграв п'ять з десяти чемпіонатів. У 1970-х роках «Фенербахче» виграв ще чотири чемпіонства, а у 1980-х почав втрачати позиції, вигравши лише три чемпіонати. Протягом 1990-х в Туреччині повністю домінували «Галатасарай» і «Бешикташ».

У 2000-х «Фенербахче» чергував перемоги у чемпіонаті зі срібними медалями, пропускаючи уперед «Трабзонспор» та «Галатасарай». Клуб був виключений з Ліги чемпіонів 2011/12, оскільки був доведений факт деяких договірних матчів з його участю. У Лізі чемпіонів 2012/13 «Фенербахче» не пробився в груповий етап, але дійшов до півфіналу Ліги Європи, де поступився португальській «Бенфіці». Влітку 2013 року УЄФА знову відсторонила «Фенербахче» від участі в єврокубках, через це, не зважаючи на перемогу в чемпіонаті сезону 2013/14, клуб залишився без євротурніру.

Протягом останніх років суперник динамівців у Суперлізі Туреччини ставав бронзовим та срібним призером.

Минулий сезон

За підсумками сезону 2021/2022 «Фенербахче» у турецькій Суперлізі посів друге місце, відставши на 8 очок від «Трабзонспора», який набрав 81 заліковий пункт. У 38 матчах «канарки» набрали 73 очки, здобувши 21 перемогу, 10 разів зігравши унічию та зазнавши 7 поразок (різниця м’ячів 73:38). Зазначимо, що у «Коньяспора», який іде третім, в активі на 5 очок менше – 68.

У кубку Туреччини «Фенербахче» цього сезону виступив невдало, поступившись на початку лютого «Кайсеріспору» ще на етапі 1/16 фіналу. Цікаво, що єдиний м’яч суперники забили на 90+4 хвилині, граючи у меншості.

Що стосується єврокубків, «Фенербахче» почав виступи у Лізі Європи з раунду плей-оф кваліфікації, у якому переміг Фінляндський ХІК (1:0 вдома та 5:2 на виїзді). У групі «D» разом з німецьким «Айнтрахтом», грецьким «Олімпіакосом» та бельгійським «Антверпеном» турки здобули лише одну перемогу (на виїзді над «Антверпеном» 3:0), тричі зіграли унічию (з «Айнтрахтом» на виїзді та вдома з однаковим рахунком 1:1, а також вдома з «Антверпеном» 2:2) та зазнали двох поразок (від «Олімпіакоса» вдома 0:3 та на виїзді 0:1). У підсумку, із 6-ма очками суперник «Динамо» посів третє місце в групі (різниця м’ячів 7:8).

У лютому турки зіграли ще два стикові матчі у Лізі конференцій УЄФА проти чеської «Славії» (Прага), у яких двічі поступилися з однаковим рахунком 2:3 та завершили свої виступи у єврокубках.

Трансфери та склад

Загальна оцінна вартість гравців «Фенербахче» згідно з даними порталу Transfermarkt за літнє міжсезоння зросла зі 143 до 170 млн євро. Середній вік гравців першої команди дорівнює 25,5 років. Примітно, що керівництво клубу виявляє однаково високий рівень довіри як до власних вихованців, так і до представників інших країн, хоча за міжсезоння частка легіонерів збільшилася і тепер складає 54% від усього складу.

Після приходу Жорже Жезуша «Фенербахче» у літнє міжсезоння підписав низку нових гравців.

Серед новачків виділяється португальський вінгер гвінейського походження Брума, орендований у ПСВ. За свою кар'єру 27-річний вінгер встиг пограти за лісабонський «Спортінг», вихованцем якого він є, потім за «Галатасарай» з орендою в «Газіантепспорі» та «Реал Сосьєдаді», звідки за 15 млн євро перейшов до «РБ Лейпциг», а провівши там два сезони – за 12 млн євро у ПСВ. Ейндховенський клуб також здавав його в оренду до «Олімпіакосу».

На батьківщині Жезуша клубом зі Стамбула був підписаний атакуючий півзахисник Лінкольн, який виступав за «Санту-Клару». 23-річний бразилець є вихованцем «Греміо» і вже має досвід виступів у Туреччині, де грав за «Різеспор», свій перший клуб поза Бразилією.

Ще один новий бразилець у центрі поля «Фенера» – 29-річний опорник Вілльям Арао. Примітно, що «Фенербахче» став для нього першим європейським клубом, адже всю кар'єру Арао провів у Бразилії, де змінив сім клубів. Останніми з них були «Корінтіанс», «Ботафого» і нарешті «Фламенго», де він провів 6 сезонів, після чого був придбаний «Фенером» за 3 млн євро.

Привертає увагу 30-річний норвезький форвард Джошуа Кінг, добре відомий в Англії, де він виступав за «Вотфорд», «Евертон», «Борнмут», «Блекберн», «Престон» і «Халл Сіті». На Туманному Альбіоні Кінг опинився ще у 18-річному віці, коли його запримітили скаути «Манчестер Юнайтед», з яким він і уклав свій перший професійний контракт. Однак у Манчестері він виступав лише за команду резервістів. До «Фенербахче» Джошуа прийшов у статусі вільного агента.

Усього за 2 млн євро «Фенербахче» придбав 24-річного вінгера Емре Мора, який народився і почав займатися футболом у Данії, за свою кар'єру встиг пограти у п'яти чемпіонатах – за «Норшелланн» у Данії, дортмудську «Боруссію» у Німеччині, «Сельту» в Іспанії, «Олімпіакос» у Греції, «Галатасарай» та «Карагюмрюк» у Туреччині.

Серед придбань Фенербахче не можна не відзначити і підписання вже повноцінного контракту з уругвайським вінгером з італійським громадянством Дієго Россі, орендованим рік тому у «Лос Анджелеса». Минулого сезону він був одним із лідерів команди.

Залишив «Фенербахче» цього міжсезоння, підписавши контракт з «Істанбул Башакшехіром» найзірковіший гравець команди Месут Озіл. Не знайшовши порозуміння з попередніми тренерами, одіозний німець турецького походження не увійшов до планів і Жорже Жезуша.

Клуб не став продовжувати контракт із 37-річним аргентинцем Хосе Сосою, який виступав у різний час за «Мілан», «Баварію», «Атлетико» та харківський «Металіст». Також «Фенербахче» попрощався з екс-форвардом луганської «Зорі» Аллахьяром Сайядманешом, який за 2 млн євро перейшов до «Халл Сіті». Туди ж вирушив півзахисник Озан Туфан.

Найкращим бомбардиром команди у минулому сезоні став 30-річний нападник Сердар Дурсун, на рахунку якого 15 забитих м'ячів (4 з пенальті). Непоганою результативністю також відзначився 27-річний центральний півзахисник збірної Словенії Міха Зайц, котрому вдалося 9 разів вразити ворота суперників.

Найбільше ігрового часу провів на полі 25-річний корейський захисник Кім Мін Дже – на його рахунку 31 матч у основному складі та 2674 хвилини. На другому місці 24-річний захисник Брайт Осаві-Самуель, який має нігерійське та англійське громадянства – він також зіграв 31 матч (2367 хвилин). На третьому – 22-річний турецький півзахисник Ферді Кадіоглу – у його активі 2257 хвилин у 28 поєдинках.

Основним воротарем команди у чемпіонаті Туреччини був 24-річний капітан команди Алтай Байиндир, який зіграв 24 матчі та пропустив 19 м'ячів.

Також у складі «канарок» виділяються найкращий бомбардир збірної Еквадору Енер Валенсія, угорський захисник Аттіла Салаї, 27-річний центральний півзахисник збірної Туреччини Ірфан Джан Кахведжі.

Перед другим матчем з «Динамо» «Фенербахче» провів ще один трансфер. У «Кальярі» був придбаний відтягнутий форвард Жоао Педро. Італієць бразильського походження, який забив минулого сезону 13 м'ячів у Серії А, обійшовся стамбульцям у майже 5 млн євро.

У той же час клуб розлучився ще з одним зірковим ветераном команди, Луїсом Густаво, який відзначив днями своє 35-річчя. Отримавши статус вільного агента, він підписав контракт із саудівським «Аль-Насром».

Тренер

На початку червня турки в черговий раз змінили тренера, запросивши іменитого Жорже Жезуша. Раніше португалець тричі приводив до чемпіонства «Бенфіку», а також виводив її у два фінали Ліги Європи, щоправда, обидва завершувалися поразками.

Тренерську кар’єру нинішній наставник розпочав у 1989-му році. У 90-х роках минулого століття Жезуш очолював здебільшого маленькі португальські клуби з нижчих щаблів місцевого футболу, а в нульових роках століття нинішнього дійшов до елітного португальського футболу, де попрацював із чималою кількістю клубів («Віторія Гімараеш», «Морейренсе», «Лейрія», «Белененсеш», «Брага»).

З 2009-го по 2015-й роки Жорже очолював «Бенфіку» та залишив вагомий слід в історії клубу, вигравши 3 титули чемпіона Португалії, здобувши 5 Кубків Португальської ліги, 1 Кубок Португалії та 1 Суперкубок країни.

Влітку 2015-го Жезуш очолив ще один лісабонський клуб – «Спортінг», який є для «орлів» принциповим суперником. За три повних сезони на чолі «Спортінга», тренеру по одному разу підкорилися Кубок Португальської ліги та Суперкубок країни. Після цього досвідчений наставник прийняв запрошення аравійського клубу «Аль-Хіляль», з яким у першому ж (та єдиному своєму) сезоні виграв срібні медалі чемпіонату і Суперкубок Саудівської Аравії.

За рік, влітку 2019-го, Жезуш підписав річну угоду із бразильським «Фламенго». За один сезон йому вдалося повернути клубу титул чемпіона країни, якого «Фламенго» не бачив вже 10 років. А найголовнішим досягненням португальського наставника став тріумф у Копа Лібертадорес: вперше з 1981-го року «Фламенго» став переможцем найпрестижнішого клубного турніру Південної Америки. Також, бразильський клуб вийшов і до фіналу клубного чемпіонату світу, де в додатковий час поступився «Ліверпулю».

У червні 2020-го Жезуш продовжив контракт із «Фламенго» ще на один рік, але вже за місяць отримав пропозицію повернутися до «Бенфіки», якій не зміг відмовити. Наставник підписав нову угоду з «орлами» строком на два роки, але наприкінці грудня 2021-го року розірвав її за обопільною згодою з клубом.

Історія зустрічей

«Динамо» та «Фенербахче» вже двічі перетиналися у рамках Ліги чемпіонів, зігравшичотири поєдинки. У 2006 року кияни пройшли турків у 3-му кваліфікаційному раунді ЛЧ (3:1, 2:2). А за два роки команди зійшлися в групі Ліги чемпіонів (разом з «Арсеналом» та «Порту»). Тоді «Динамо» взяло 4 очки у «канарків» (0:0, 1:0), що дозволило киянам посісти третє місце у групі, продовжити виступи у Кубку УЄФА і дійти до півфіналу. А «Фенербахче» залишився четвертим.

9.08.2006. «Динамо» - «Фенербахче» - 3:1 (Рінкон, 1, 67, Юссуф, 83 – Мехмет Ауреліо, 48).

23.08.2006. «Фенербахче» - «Динамо» - 2:2 (Аппіа, 35, Зенгін, 56 – Шацких, 5, 41).

30.09.2008. «Фенербахче» - «Динамо» - 0:0

10.12.2008. «Динамо» - «Фенербахче» - 1:0 (Єременко, 20).

18.38' —

Доброго вечора, шановні прихильники «Динамо»! Слава Україні! Вітаємо вас на текстовій онлайн-трансляції матчу-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та турецьким «Фенербахче» – віце-чемпіоном країни за підсумками минулого сезону.

18.39' —

Поєдинок пройде у Стамбулі на стадіоні «Шюкру Сарачоглу» та розпочнеться о 20.00.

18.40' —

Матч транслюватиметься у прямому ефірі ексклюзивно на телеканалі Setanta Sports Україна. Крім того, безкоштовно пряму трансляцію можна буде переглянути на OTT-платформі setantasports.com.

18.42' —

Нагадаємо, що перший матч двоматчевого протистояння, який проходив у польському місті Лодзь тиждень тому, завершився унічию 0:0.

18.51' —
Стартовий склад "Динамо"

Стартовий склад "Динамо": 1. Бущан - 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубінчак - 5. Сидорчук (к), 10. Шапаренко, 15. Циганков, 7. Вербич, 29. Буяльський - 41. Бєсєдін.

Запасні: 71. Бойко, 2. Вівчаренко, 6. Бурда, 8. Шепелєв, 11. Ванат, 18. Андрієвський, 19. Гармаш, 20. Караваєв, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 34. Сирота, 99. Антюх.

18.56' —
Стартовий склад "Фенербахче"

Стартовий склад Фенербахче: 1. Байиндир (к) - 21. Осаї-Семюел, 32. Тіссеран, 41. Салаї, 7. Кадіоглу - 5. Арао, 80. Юкшек, 17. Кахведжі - 9. Россі, 13. Валенсія, 15. Кінг.

Запасні: 54. Ертугрул Четін, 14. Пелкас, 18. Лінкольн, 19. Дурсун, 22. Брума, 23Гюмюшкайя, 25. Гюлер, 26. Зайц, 27. Крешпу, 37. Новак, 77. Кападжак, 99. Мор.

19.00' —

У порівнянні з першим матчем наставник "Динамо" Мірча Луческу не зробив жодної заміни у стартовому складі киян. А у стартовому складі турків відбулася одна заміна: замість Сердара Азіза з'явився Тіссеран.

19.58' —

Команди виходять на поле. "Динамо" гратиме у домашній формі в біло-блакитних кольорах, а "Фенербахче" -  у традиційній смугастій формі жовтого та темно-синього кольорів.

1' —
Матч розпочався!

Прозвучав стартовий свисток. Матч розпочався!

20.02' —

На передматчеве шикування футболісти "Динамо" традиційно вийшли загорнуті у прапори України.

2' —

Господарі провели першу атаку, яка могла стати достатньо небезпечною, але наші захисники нейтралізували загрозу, завадивши супернику прицільно пробити.

6' —

З перших хвилин "Фенербахче" намагається тиснути на киян та пресингувати наших футболістів.

10' —

Турки протягом перших хвилин діють достатньо активно, і м'яч опиняється у сітці воріт Бущана. Кінг отримав передачу з лівого флангу від Валенсії та з близької відстані перерправив м'яч у сітку. На щастя миттю раніше арбітр зафіксував фол в атаці Валенсії проти Забарного, тож взяття воріт зараховано не було.

yellow
14' —
Жовта картка

Поперердження отримав Циганков за фол проти Кадіоглу.

15' —

Момент біля воріт киян: після подачі до штрафного майданчика Валенсія пробив головою - неточно.

17' —

Небезпечний удар у виконанні Россі - вище воріт.

21' —
Небезпечно!

Арбітр угледів порушення правил у діях Попова проти Валенсії, і "Фенербахче" заробив небезпечний штрафний удар метрах у 21-му від воріт Бущана. Ірфанпотужно пробив у площину воріт - м'яч влучив у стійку!

22' —

Одразу ж ще одна атака господарів могла завершитися неприємністю для українців: Кинг прострілював до штрафного майданчика, але на удар суперника зреагував Бущан.

23' —

Після подачі від кутової позначки Бущан вдало ціграв на виході, кулаками вибивши м'яч.

26' —

Арбітр зафіксував офсайд у Вербича.

yellow
29' —

Попередження отримав Юкшек.

31' —

Буяльський чудовим пасом вивів до воріт Циганкова, той промчався з м'ячем через півполя, назустріч Віктору вийшов голкіпер, після зіткнення з яким наш гравець опинився на газані. Але суддя показав, що Баиндир зіграв у м'яч.

yellow
33' —

Сидорчук отримує попередження за порушення правил проти Кахведжі.

yellow
37' —

Ще одна жовта каотка для Осаї-Семюеля за фол проти Вербича.

38' —
Заміна
38' —

Вимушена заміна у складі "Динамо": замість Вербича, який останнім часом шкутильгав, на поле вийшов Ванат.

42' —

Буяльському вже втретє дістається від суперника, але арбітр залишив усі епізоди без уваги.

45' —

Основний час першого тайму завершився атакою "Фенербахче", але наші захисники добре розібралися.

45' —
Компенсований час - 3 хвилини

Арбітр компенсував 3 хвилини.

yellow
45+2' —

По жовтій картці отримали Валенсія та Дубінчак.

45+3' —
Перший тайм завершено

Арбітр дав свисток про завершення першого тайму. Перерва.

46' —
Розпочався другий тайм

Другий тайм розпочався.

46' —
Заміна у "Фенербахче": Кахведжі - Мор
47' —
Небезпечно!

Протягом двох хвилин господарі завдали одразу двох гострих ударів - обидва вийшли трохи неточними - м'яч пролетів повз стійку.

51' —

Турки дуже активнорозпочали другий тайм. Мор чудовою передачею вивів Кінга до володінь Бущана, але Георгій вчасно вийшов з воріт та на мить випередив суперника, опинившись першим на м'ячі.

yellow
2
53' —
Вилучення у "Фенербахче"!

Юкшек отримує другу жовту картку за фол проти Буяльського у центрі поля - і господарі залишаються у меншості.

57' —
ГОООЛЛЛ! Буяльський!

Циганков віддав передачу на фланг на Кендзьору, що підключився до атаки, Томаш прострілив у центр, і Буяльський приблизно з лінії воротарського майданчика спрямував м'яч у сітку!

yellow
58' —

По жовтій картці отримали Буяльський та Бойко, який перебуває на лаві запасних, за надмірний прояв емоцій.

yellow
58' —

yellow
60' —

Ще одне попередження для Шапаренка за фол на Морі.

yellow
62' —

Тепер Мор отримує попредження за порушення правил на Шапаренко.

63' —
Заміна у "Фенербахче": Кінг - Крешпу
66' —
Заміна у "Динамо": Бєсєдін - Шепелєв
66' —
Заміна у "Динамо": Буяльський - Гармаш
67' —
Пенальті!

Попов порушив правила проти Валенсії у власному штрафному майданчику, той одразу ж впав, відчувши дотик, і арбітр призначив пенальті.

yellow
68' —

Крім того, наш захисник отримав попередження за цей фол.

11
69' —
"Фенербахче" не забиває!

Виконувати одинадцятиметровий удар взявся сам постраждалий - Валенсія. Він пробив сильно у площину воріт, але Бущан зреагував!

72' —

Хороший момент у Циганкова! Але наш гравець пробив занадто слабко - і воротар господарів забрав м'яч.

76' —
Заміна у "Фенербахче": Мор - Брума
76' —
Заміна у "Фенербахче": Валенсія - Дурсун
78' —
Сейв Бущана!

Небезпечний момент біля воріт "Динамо"! Бущан примудрився зробити сейв коліном!

82' —

Россі виконав навіс зі штрафного, Салаї завдавав удару головою - трохи вище.

84' —

Дубінчак не влучає у ворота дальнім ударом.

85' —
Заміна у "Фенербахче": Тіссеран - Лінкольн
88' —
ГОЛ. Салаї

Після чергового ефектного сейву Бущана, м'яч вилетів на кутовий. Послідувала подача до штрафного майданчика, де без опіки залишився Салаї та головою спрямував м'яч у сітку, зрівнявши рахунок.

89' —

Одразу ж динамівці могли зновув вийти уперед, але на простріл Гармаша ніхто не встиг відгукнутися.

90' —
Компенсований час - 4 хвилини

Арбітр компенсував 4 хвилини.

90+4' —
Другий тайм завершено

Другий тайм матчу завершено, рахунок 1:1. Щоб визначити переможця, на нас чекає ще два екстра-тайма по 15 хвилин.

91' —
Розпочався перший екстра-тайм
91' —
Заміна у "Динамо": Кендзьора - Караваєв
93' —

Ванат відгукнувся на передачу із глибини поля, але не зміг підсікти м'яч над голкіпером. Та й повтор показав, що наш нападник був в офсайді.

94' —
Заміна у "Фенербахче": Арау - Новак
97' —

Помітно, що обидві команди втомилися, гравців починають хапати судоми.

yellow
98' —

Жовту картку отримав Салаї за зрив атаки.

99' —
Момент у "Динамо"!

Упродовж однієї атаки одразу троє гравців нашої команди могли забити! Спочатку удар не вийшов у Ваната, мяч дістався Шепелєву, і Володимир влучив у стійку! Першим на підбиранні опинився Забарний, але після його спроби м'яч трохи розминувся зі стійкою!

103' —

Циганков виконав кутовий - воротар Байиндир вдало зіграв на виході, вибивши м'яч кулаками.

104' —
Момент у Забарного!

Забарний зіграв на випередження та опинився на ударній позиції! Після удару Іллі м'яч лише на кілька сантиметрів розминувся зі стійкою.

105' —
Арбітр компенсував 1 хвилину
105+1' —

Брума пробив вище.

105+1' —
Перший екстра-тайм завершено
106' —
Розпочався другий екстра-тайм
106' —
Заміна у "Динамо": Дубінчак - Вівчаренко
106' —
Заміна у "Динамо": Сидорчук - Андрієвський
109' —

Гармаш завдавав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч після рикошету вилетів на кутовий. Після подачі від кутової позначки Байиндир вибив м'яч кулаками.

yellow
111' —

Гармаш отримав попередження.

114' —
ГОООЛЛЛ! Караваєв!

Після затяжної атаки киян Вівчаренко зробив зліва прострільну передачу до штрафного майданчика, де Караваєв з району правого кута воротарського майданчкика сильним ударом пробив воротаря турків!

117' —

Динамівці продовжують атакувати. Гармаш знайшов передачею Андрієвського, але той пробив значно вище воріт.

120' —

Наш голкіпер рятує свою команду після небезпечного удару господарів!

120' —
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Звучить фінальний свисток, який сповіщає про те, що "Динамо"пройшло до наступного, 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де на початку серпня зустрінеться із австрійським "Штурмом". Вітаємо усіх з перемогою та дякуємо за увагу.