«Арена Львів»

СК Дніпро-1

Дніпро
УПЛ

У 2-му турі Прем’єр-ліги «Динамо» вдома прийматиме СК «Дніпро-1». Поєдинок відбудеться у неділю, 28-го серпня, у Львові на «Арені Львів» та розпочнеться о 17.00. Представляємо суперника «біло-синіх».

СК «Дніпро-1» (Дніпро)

Дата заснування: 2015 рік

Почесний президент: Юрій Береза

Президент: Максим Береза

Головний тренер: Олександр Кучер

Домашні матчі проводить на «Дніпро-Арені»

Результат виступу в минулому сезоні: 3-е місце в УПЛ (18 матчів, 13 перемог, 1 нічия, 4 поразки, м'ячі 35-17). Нагадаємо, чемпіонат не було дограно через повномасштабну війну росії проти України

Історія

У листопаді 2015 року була створена команда «Дніпро-1», головною метою якої була реабілітація і допомога захисникам нашої України, та соціалізація військових через футбол.

В основу назви Спортивного Клубу «Дніпро-1» покладено ім’я добровольчого батальйону «Дніпро-1», який з квітня 2014 року захищає Україну разом з іншими українськими військовими підрозділами.

21 червня 2017 року СК «Дніпро-1» отримав статус професійного клубу і був прийнятий до складу учасників чемпіонату Другої ліги ПФЛ сезону 2017-18 років.

На початку липня 2017 року команду разом зі своїм тренерським штабом очолив Дмитро Михайленко.

Домашнім стадіоном спортклубівців стала «Дніпро-Арена», де «Дніпро-1» провів свій перший матч у якості професійного клубу 9 липня 2017 року в рамках Кубка України розгромивши чернівецьку «Буковину» 5:0.

За підсумками сезону 2017/2018 років «Дніпро-1» посів перше місце у групі «Б» Другої ліги і здобув путівку до Першої ліги чемпіонату країни. Також у цьому сезоні команда вийшла до півфіналу національного Кубка.

За підсумками сезону 2018/2019 років «Дніпро-1» переміг у Першій лізі і здобув путівку в УПЛ. Також у цьому сезоні команда удруге поспіль вийшла у півфінал національного Кубка.

У сезоні 2019/20 років «Дніпро-1» посів 7 місце в чемпіонаті УПЛ, виборовши «Кубок Престижу» для кращого клубу другої шістки, а також поступився у півфіналі плей-оф за путівку до Ліги Європи.

22 вересня 2020 року СК «Дніпро-1» очолив хорватський фахівець Ігор Йовічевіч. За його керівництва клуб повторив своє досягнення і другий сезон поспіль завершив на 7-й позиції в Прем’єр-лізі.

Перед початком поточного сезону у команди змінився головний тренер. Ігор Йовічевіч перейшов до донецького «Шахтаря», а дніпрян очолив Олександр Кучер.

Стан справ у поточному сезоні

У рамках підготовки до нового сезону СК «Дніпро-1» зіграв сім котрольних поєдинків, у яких здобув дві перемоги, чотири рази зіграв унічию та одного разу зазнав поразки.

Що стосується офіційних поєдинків, то з початку нинішнього сезону дніпряни провели їх два – обидва у кваліфікації Ліги Європи. У першому матчі раунду плей-оф підопічні Олександра Кучера вдома поступилися кіпрській команді АЕК (Ларнака) з рахунком 1:2, за тиждень у матчі-відповіді на виїзді сильнішими теж виявилися кіпріоти, які перемогли з рахунком 3:0.

Всі бомбардири команди у минулому сезоні УПЛ:

14 – Артем Довбик

5 – Олександр Піхальонок

4 – Олексій Гуцуляк

3 – Данило Ігнатенко

2 – Маріо Чуже, Олександр Назаренко

1 – Сергій Логінов, Володимир Адамюк, Білл.

Усі матчі з «Динамо»

Уперше «Динамо» та «Дніпро-1» зустрілися ще у сезоні 2017/2018, у першому для СК півфіналі Кубка України. Тоді динамівці впевнено перемогли.

За три сезони в УПЛ в активі «Дніпра-1» вже є одна перемога над «біло-синіми». Сталася вона у сезоні 2019/2020, коли хет-триком відзначився нинішній форвард киян Владислав Супряга. Позаминулого сезону під керівництвом Мірчі Луческу динамівці виграли обидва матчі у «Дніпра-1», минулого - один.

18.04.2018. КУ. 1/2 фіналу. СК Дніпро-1 – Динамо – 1:4

29.09.2019. УПЛ. Динамо – СК Дніпро-1 – 2:0

28.02.2020. УПЛ. СК Дніпро-1 – Динамо – 3:1

31.10.2020. УПЛ. СК Дніпро-1 – Динамо – 1:2

10.04.2021. УПЛ. Динамо – СК Дніпро-1 – 2:0

24.10.2021. УПЛ. Динамо – СК Дніпро-1 – 2:0.

16:20' —

Вітаємо вболівальників Динамо! Слава Україні! Сьогодні наша команда стартує в українській Прем'єр-лізі сезону 2022/23 матчем із Дніпром-1.

16:25' —

Гра відбудеться на Арені Львів і розпочнеться о 17:00. Трансляція запланована на телеканалі 2+2, а склади команд вже доступні у відповідній вкладці.

16:57' —

Команди на полі, на Львів Арені лунає Гімн України у виконанні "Піккардійської Терції".

17:00' —
Матч розпочався!
4' —

Після подачі Кравченка з правого флангу Буяльський завдав удару головою - Валеф не одразу, але зафіксував м'яч.

8' —

Динамівці виконали штрафний із правого флангу, зароблений внаслідок фолу Громова проти Кравченка. Сидорчук ударом головою замкнув подачу Шапаренка - повз ворота.

13' —

Денису Попову дісталося в ігровому епізоді. Тримаючись за ключицю, захисник покидає межі поля.

13' —
Заміна
  • Динамо
  • Захисник #34
Денис Попов
  • Динамо
  • Захисник #4
15' —

Довбик сфолив в атаці проти Сироти.

15' —

Пас Кравченка знайшов у штрафному Буяльського, однак Віталій не зміг як слід зупинити м'яч.

19' —

Дубінчак опинився в положенні поза грою після передачі з глибини від Сироти.

25' —

Бузанелло не наздогнав м'яч після закидання Піхальонка з правого на лівий фланг.

26' —

Невисокий темп у нашому матчі, поки без моментів біля воріт обох команд.

yellow
26' —

Сваток попереджений за порушення проти Бєсєдіна біля бокової лінії штрафного.

27' —

Невдалий розіграш м'яча при штрафному, Шапаренко та Дубінчак не зрозуміли один одного.

yellow
29' —

Шепелєв протягнув м'яч у штрафному та впав, натякаючи на пенальті - Коваленко продемонстрував жовту картку за симуляцію.

31' —

Бущан парирував удар Гуцуляка майже з лінії штрафного.

32' —

Забарний небезпечно зрізав м'яч - ледь не в власні ворота, перериваючи передачу до штрафного Динамо.

33' —

Після подачі кутового головою пробивав Сарапій - м'яч в руках Бущана.

34' —
Поперечина!

Каркас воріт врятував Дніпро-1 після удару головою від Сироти.

yellow
36' —

Попередження Караваєву за відмашку проти суперника.

40' —

Положення поза грою у Кравченка.

41' —

Після прострілу Буяльського м'яч влучив у плече Сватку в штрафному Дніпра-1.

41' —

Дальній постріл від Бланко - неточно.

yellow
42' —

Попередження заробив Георгій Бущан.

43' —
ГОЛ

Після розіграшу кутового та навісу Піхальонка до штрафного ефектним ударом боковими ножицями забив Сарапій.

45' —

Гуцуляк цілив у ближній кут, але влучив у зовнішній бік сітки.

45' —

До ігрового часу першого тайму компенсовані дві хвилини.

yellow
45+2' —

Бузанелло попереджений за фол проти Сидорчука.

45+2' —
Перший тайм завершено
46' —
Розпочався другий тайм
46' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #19
  • Динамо
  • Півзахисник #8
46' —
Заміна
  • Динамо
  • Захисник #94
  • Динамо
  • Захисник #21
47' —

Бєсєдіну не вдалася подача з правого флангу - м'яч звалився з ноги форварда.

50' —

Бузанелло навісив із лівого флангу до штрафного Динамо - занадто сильно.

52' —

Вдалий підкат Сироти зупинив ривок Громова.

55' —
ГОЛ

Піхальонок у дотик замкнув у дальній кут передачу з лівого флангу від Бузанелло.

56' —
Заміна
  • СК Дніпро-1
  • Півзахисник #29
  • Півзахисник #11
62' —

Сирота перевів на кутовий простріл Гуцуляка.

64' —
Заміна
  • Динамо
  • Нападник #11
  • Динамо
  • Нападник #41
67' —

Дубінчак втратив бутсу внаслідок зіткнення з Гуцуляком на фланзі.

yellow
68' —

Жовта картка для Сидорчука за відмашку проти Бузанелло.

71' —

Караваєв на замаху прибрав захисника та пробив по воротах - Валеф із другої спроби накрив м'яч.

72' —
Заміна
  • Захисник #15
  • Захисник #39
74' —
Заміна
  • Динамо
  • Захисник #24
  • Динамо
  • Півзахисник #20
76' —

Динамівці заробили кутовий - третій у матчі. Однак із подачею з корнера впорався Назаренко, вибивши м'яч.

77' —

Кендзьора в офсайді.

78' —
Заміна
Ігор Когут
  • Півзахисник #25
78' —
Заміна
  • Півзахисник #22
80' —

Дніпро-1 заробив штрафний перед кутом штрафного майданчика.

80' —

Із прямим ударом Сарапія зі стандарту впорався Бущан, спроби дніпрян добити м'яч у ворота також безуспішні.

85' —

М'яч після удару Гуцуляка в ближній кут забрав Бущан.

yellow
86' —

Попередження Назаренку за фол проти Тимчика на фланзі.

89' —

Бланко порушив правила проти Гармаша - динамівці виконають штрафний із лівого флангу.

90' —

Із навісом зі штрафного дніпряни впоралися. На завершення затяжної атаки Буяльський пробив із лінії штрафного, однак не зміг перекинути Валефа, який вийшов із воріт.

90' —

Чотири хвилини компенсовано до ігрового часу другого тайму.

90+1' —
ГОЛ

Бущан парирував удар Довбика з правого флангу в дальній кут, добивання Назаренка заблокував Забарний, але Рубчинський добив відскок у порожні ворота.