Гвінея - у чвертьфіналі, Марокко вирушає додому

Завершився груповйй турнір Кубка Африканських націй в групі "А", де виступають збірні Гвінеї та Марокко.

Марокканці в останньому турі програли господарям турніру, збірній Гани, із рахунком 2:0. Серед ганців відзначились "англійці" - футболісти "Челсі" Майкл Ессьєн та "Портсмута" Саллі Мунтарі.

Динамівець Бадр Ель Каддурі відіграв 90 хвилин поєдинка, і, коли вже пішов компенсований арбітром час, був замінений головним тренером марокканців Анрі Мішелем.

А от збірна Гвінеї з Ісмаелем Бангура в складі завдяки цьому все ж таки вийшла до чвертьфіналу турніру. В матчі з аутсайдером групи, збірною Намібії, гвінейці вели в рахунку (у воротах суперника відзначився гравець французького "Лілля" Юла), але наприкінці матчу пропустили гол у відповідь. Результат - 1:1, який навряд чи зіпсував настрій гвінейцям.

Нападник "Динамо" Ісмаель Бангура провів на полі весь матч і ні в чому "кримінальному" не був помічений.

В 1/4 фіналу збірна Гвінеї зустрінеться з переможцем групи "В". З ким саме - визначиться сьогодні в матчі між збірними Кот д'Івуара й Малі.