Звіт про благодійну діяльність ФК «Динамо» (Київ) та Фонду братів Суркіс у 2022 році

Звіт про благодійну діяльність ФК «Динамо» (Київ) та Фонду братів Суркіс у 2022 році

Майже 11 місяців у нашій країні триває війна. Немає, мабуть, жодної родини в нашій країні, яку б не зачепили військові дії на території України.

ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс із перших днів повномасштабного вторгнення включилися в роботу для надання допомоги з багатьох напрямків.

1. Допомога Фонду братів Суркіс Збройним силам України

Від самого початку війни ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс були переконані, що перемоги можна досягти лише в тому випадку, якщо вся наша нація буде об'єднана, зокрема й великий бізнес. Особливо важливою є фінансова підтримка Збройних Сил України та інших воєнізованих формувань нашої країни з огляду на те, що військові дії потребують величезної кількості ресурсів.

Для цього ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс почали здійснювати цілеспрямовану фінансову підтримку української армії, у тому числі шляхом закупівлі необхідних технічних засобів та предметів першої необхідності (зокрема засобів особистої гігієни, які так затребувані на передовій, враховуючи умови перебування військових).

Зокрема, ФК «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс надавали підрозділам ЗСУ запитані технічні засоби зв'язку та розвідувальні дрони, неодноразово закуповували та передавали транспортні засоби для підрозділів ЗСУ, включаючи автомобілі та катер.